#StandWithUkraine

#StandWithUkraine - We stand with people of Ukraine. Russia is not “just” attacking the Ukraine people.
This is a war against democratic values, human rights and peace. We can make impact and help with our donations.

Donate Option 1 Donate Option 2
4.0 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars LoadingLoading... 5 hazardziści zagłosowało
Kuba Nowakowski Aktualizacja:

Magic Target Slot W Polsce

Magic Target
Gray za Darmo
Producent Wazdan
Bębny 5
Paylines 10
Wpłata min. 0.1
Wpłata max. 100
RTP 96.63%

Nasz drogi i kochany hazardzista chcemy przedstawić do twojej uwagi jeszcze jedna internet grę Magic Target online stworzoną przez znanych twórców gier hazardowych Wazdan. Abyś grał dla zabawy, w grze Magic Target istnieje pary funkcji i bonusy, jakie ułatwiają proces grania i pomagają ci, abyś zdobył więcej nagród. Przed tym, jak ryzykować na prawdziwe pieniędzy wypróbuj tryb ćwiczenia taka gra sprawie ci też bardzo wielką przyjemność i nauczę cię wszystkich zasad, funkcji danej rozrywki hazardowej i pokażę ci, czego możesz dosięgnąć, grając w nią. Nie masz na co czekać, już dawaj dokonaj rejestracji i dołączyć do naszego grona hazardzistów. Nie zmarnuj swojej szansy na zdobycie coraz większe nagród.

Magic Target Przegląd

Internet gra Magic Target online jest stworzona znanymi producentami Wazdan. Magic Target można odnieść do klasycznej owocowej slot gry. Projektowana ona po typu standardowego jednoręcznego bandyta, jaki ma do dyspozycji 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii wygranej. Online automat jest bardzo dobrej jakości i przeszła wszystkie sprawdzania na zalety i niedoskonałości, abyś grał dla lepszej zabawy, a także jest licencjonowana. Tym samym zapełnią bezpiecznie i daje zmoge abyś gracz grał i nie martwił się o swoje wygrane. Na taśmie tego slota zobaczymy takie symboli jak: melon, grusza, winogrona, cytrynka, śliwka, dzwonek. W tle gra muzyka, jaka odpowiada do danej tematyce gry. Minimalny i maksymalny zakład od 20 do 100 monet. RTP dla gracza stanowi 96,63%. Istnieją specjalne symboli takie jak Wild, Scatter, Darmowe Spiny, Gamble, Mnożnik. W trybie ćwiczenia możesz wypróbować te wszystkie funkcje całkiem za darmo. Demo gra nie potrzebuję rejestracji, a nie logowania po prostu wchodzisz na internet stronę automaty do gier i grasz w demo grę beż żadnego ryzyka.

Magic Target Funkcję Gry

Specjalnie dla naszych hazardzistów online gra Magic Target internetowa stworzyła różne funkcje, abyś gracz mógł grać dla lepszej zabawy. Symboli:

WILD – występuje w symbolu Jokera i zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach.

SCATTER – danym symbolem jest bomba, ona pozwala na zdobycie 10 darmowych spinów. Aby ich otrzymać trzeba, żeby na taśmie wypadło co najmniej 3 bomby.

MULTIPLIER – tym symbolem jest armata i masz szansę podwoić swoją wygraną. Ale dany symbol pojawią się tylko, kiedy zdobędziesz darmowe spiny.

GAMBLE – daje możliwość podwoić wygrane odgadnąć jakiego koloru wypadnie karta i jak zgadniesz, to wszystko mnożymy na 2 x, a jak nie, to przegrywasz wszystko. Żeby wiedzieć, ile gracz dostaję grając, w internet grę Magic Target online, rozpiszemy, za jakie symboli ile można dostać:

 • Bomba od 0,20 do 5 monet.
 • Śliwka, Gruszka, Jabłko od 0.50 do 10. monet.
 • Arbuz, Winogrona od 1 do 20 monet.
 • Cyfra 7 od 0,50 do 25 monet.
 • Dzwonek od 0,50 do 50 monet.
 • Korona od 0,50 do 100 monet.
 • Jockier od 1 do 500 monet.

Gra dla zabawy to tak zwana darmowa demo gra, w jakiej możesz zapoznać się z zasadami i funkcjami, a by poruszać się już po niej bez wątpliwości. W takim trybie ćwiczenia nie można stracić pieniędzy, ale i nie można wypłacić wygrane, bo ponieważ taka gra stworzona tylko dlatego, aby nowy hazardzista mógł zapoznać się z wszystkimi zasadami danej gry.

Często Zadawane Pytania

 • Mogę wypłacić pieniędzy z internet demo gry online?
  Niestety takiej możliwości nie ma w żadnej darmowej grze. Ponieważ ona stworzoną w trybie ćwiczenia dla zapoznania się z nią.
 • Jak mogę grać w tą grę?
  Bardzo proste. Dokonaj rejestracji, wybierz kwotę zakładu i naciśnij przycisk start. Gra nie jest mocno skomplikowaną i każdy hazardzista poradzi sobie.
 • Od którego roku życia mogę dołączyć do gry?
  Aby grać na danej hazardowej platformie gracz musi mieć ukończone 18 lat. W  wieku poniżej tego roku życia doliczać do gry zabronione.
 • Istnieją jakieś ulatnia gry?
  Stworzyliśmy takie funkcje jakię pomagają zdobyć więcej nagród i stworzyć tu platformę dla twojej zabawy i przy tym otrzymać jakieś nagrody.