#StandWithUkraine

#StandWithUkraine - We stand with people of Ukraine. Russia is not “just” attacking the Ukraine people.
This is a war against democratic values, human rights and peace. We can make impact and help with our donations.

Donate Option 1 Donate Option 2
4.0 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars LoadingLoading... 12 hazardziści zagłosowało
Kuba Nowakowski Aktualizacja:

Mystery Jack Slot W Polsce

Mystery Jack
Gray za Darmo
Producent Wazdan
Bębny 3
Paylines 27
Wpłata min. 0.1
Wpłata max. 100
RTP 96.79%

Szanowny graczu chcemy przedstawić do twojej uwagi bardzo popularna internet grę online Mystery Jack Slot. Ta grą ma standardowo typowy wygląd interfejsu, jak i większość standardowych trzy bębnowych owocowych video slotów. Na pierwszy rzut oka widać, że gra wykonana bardzo jakościowo, te kolory i owoce jest naprawdę imponujące i przyciętą ją do siebie co raz więcej hazardzistów, jakie są zachwycone nie tylko kolorystyką tej gry, a i jej wspaniałymi bonusami i różnymi funkcjami, jakie stwarzają większą możliwość na zdobycie wygranej. To wszystko stworzone, abyś grał dla zabawy i miał możliwość wyluzować i spędzić czas z przyjemnością.

Mystery Jack Przegląd

Dana internet online grę Mystery Jack została stworzona 2014 roku znaną firmą deweloperów Wazdan. Mystery Jack, to klasyczny slot, jaki ma 3 bębny, 3 rzędy i 27 linii. Minimalna kwota zakładu 0,1, a maksymalna 100 monet. Specjalnie, żeby polepszyć twoją zabawę programiści stworzyli funkcję, abyś ty mógł łatwiej i wesołej grać. Bonusy i funkcję:

Czapka Jokera – jak uzbierasz 3 takie czapki, to dostaniesz 10 darmowych spinów. Jeżeli zdobędziesz 2 takie czapki, to włącza się funkcja Mystery Win.

Mystery Win – hazardzista otrzymuje losową nagrodę monet pieniężną, zależy ona od wysokości twojego zakładu.

Gemble – Po zdobyciu obojętnie jakiej wygranej masz szansę ją podwoić i 2 x obrał prawidłowy kolor karty.

Wild – wystepuje w symboli kowboja i on dodaję brakujący symbol, aby gracz mógł zdobyć wygraną.

Mystery –  przy otrzymaniu 3 takich symboli masz szansę podwoić swoją wygraną do 500 razy. RTP w grze online Mystery Jack wynosi 96,79% i to jest naprawdę niesamowity wynik i wolę rzadko, jaka gra może czymś takim pochwalić się. Za jakie symboli, ile dostaniesz monet:

 • Gwiazda – 50 monet.
 • Wiśnia, cytrynka – 10 monet.
 • Dzwonek – 40 monet.
 • Winogrona – 30 monet.

Także każdy gracz ma możliwość skorzystania z darmowej slot gry i wypróbować tryb ćwiczenia bez żadnego ryzyka i straty własnego depozytu.

Symbole (zawsze 3) Wartość (min) Wartość (max)
Wiśnie / Cytryny / Pomarańcze 0.10 100
Maliny/ Truskawki / śliwki 0.20 200
Winogrona / Arbuzy / Dzwonki 0.40 400
Siódemki / Odznaki szeryfa 0.80 800
Mystery 0.10 50 000
BAR 4 4000
Red Bull 8 8000
Jack 16 16000

Mystery Jack Funkcję Gry

Ta internet gra Mystery Jack online potrafi zaskoczyć każdego hazardzistę swoimi wspaniałymi funkcjami, aby gracz mógł grać z przyjemnością i zabawą. Mystery Jack jest wy projektowana w stylu dzikiego zachodu i jego głównym bohaterem jest Jeck. Także w tej grze bardzo przyjemna muzyka, jaka odpowiada do danego stylu. Wszystkie symboli w tym slocie przypominają nam dziki zachód. Mystery Jack jest naprawdę bardzo prostą grą już najprościej i być nie może. Wszystkie przyciski bardzo dobrze widoczne na danym polu gry i wszystkie one znajdują się na widoku, nie będziesz potrzebował coś długą szukać czy prosić pomocy w konsultacji. W razie naprawdę jak byś miał poważne pytanie albo problem, jaki nie da się rozwiązać za pomocą danych opisów i rozdziału często zadawanych pytań, to w takim razie, abyś mógł grać dalej, bez problemów skontaktuj się z naszą obsługi klienta. Dana gra Mystery Jack była założona szwedzka firma, jaka znajduję się na Malcie i stworzyli ją Polacy. Także drogi hazardzista, jeżeli masz wątpliwości co do danej gry, czy możesz jej ufać, czy nie, to nasza odpowiedź będzie tak. Ta gra zdobyłam licencję i przeszła przez różne sprawdzania naszymi deweloperami, także można powiedzieć, że ona zasługuje na twoje zaufanie i szacunek, bo ona posiada licencję, a takim czymś nie każda gra i nie każde online kasyno może pochwalić się.

Często Zadawane Pytania

 • Aby zagrać w danej internet grę czy muszę coś ściągać na swój telefon?
  Nic nie trzeba ściągać. Online gra jest dostępna na naszej internetowej stronie, możesz na spokojnie w nią wejść i nacisnąć grać na prawdziwe pieniędzy lub demo wersja.
 • Jaka różnica demo gry i na prawdziwy pieniędzy?
  Funkcje zostają takie same. Demo gra jest stworzona dla tego aby każdy gracz mógł spróbować swoich sił w tryby ćwiczenia, całkowicie za darmo i bez żadnej finansowej straty.
 • Jest możliwość granie z telefonu?
  Pewnie, że tak. Istnieje możliwość grania na wszystkich urządzenie, takich jak: telefon laptop lub tablet, w dowolnym miejscu abyś tylko miał internet.
 • Czy istnieje możliwość zdobycia darmowych spinów?
  Tak. Trzeba kręcić bęben i jak wypadnie 3 symboli FREE GAMES, to w tedy dostajesz 9 darmowych spinów.